Panelden Web Tabanlı Uygulamaları Kurmak

webtabanlıuygulamalar 150x150 Panelden Web Tabanlı Uygulamaları Kurmak İnternet teknolojilerine hakim olmak yada web projelerinin altyapılarını kurmak istiyenler için hiçbir kod işlemi yada uğraştırmadan kuruluma gerçekleştirmek mümkün olup, makalemizi okumaya devam ediniz.

İnternet projelerinde bir web sitesinde kurulumları daha önceki yazılımlarımızda belirtmiştik bu durumlarda en hakim ve en kolay hızlı çözümlerden biri web tabanlı uygulama olup bunun bir nevi adı cms olarak bilinmektedir.CMS açılımı türkçesi olarak içerik yönetim sistemi olarak bilinerek etkin projelerde Foto galeriden haberlere kadar birçok servisi adımları gerçekleştirerek hedef kitlenize doğru bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Bu durum için En etkili ipuçlardan biri ise Satın aldığınız Host Firmasıyla gelen panellerden biri olan Cpanel.Özelliklerinden gelen Fantastico ek modül bu uygulamayı çok kolaya indirmektedir.

Fantastico her host bulunacak diye bir kural olmayıp ücretli bir özellik olduğu için bir çok host firmalarında mevcut olup bir takım cpanel kullananlarda bulunmaktadır.

Fantastico Web tabanlı uygulamayı kurmak için yapmanız gereken tek adım;

www.siteismi .com / cpanel giriş bilgilerinizi yazıp girdiğinizde Fantastico bölümüne giriş yaptığınızda sol panelde Birçok web tabanlı uygulamayı görüp üzerine tıkladığınızda kurulum işlemi gerçekleşip ayrıca bir database yada ftp dosya atmanıza gerek kalmıyacaktır.

Kısayol Bulutu: CMS, cpanel, cpanel cms kurulum, cpanel wordpress, fantastico, web tabanlı uygulamalar
http://www.teknolojitr.com/panelden-web-tabanli-uygulamalari-kurmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir